למידע והזמנות צרו קשר :

אודות

 ר.א.ש מחסני נמל מזרנים בע"מ הוקמה בעקבות הביקוש הרב של אזרחי הארץ לחדר שינה ומזרונים כמוצרי צריכה במחיר מוזל עם תמורה ברמה גבוה.

מחסני הנמל מזרנים מתמחים בעולם השינה ועוסקים בשיווק של מזרנים של כל המותגים וכל הדגמים כגון: מזרוני עמינח, מזרני פולירון, מזרן קינג קויל, גומאוויר כ"ס, מזרון  קינג רויאל, סימונס, מזרן ד"ר גב ועוד.

במחסני הנמל מזרנים מבחר עצום של מזרנים איכותיים, עמידים בריאים לשיפור השינה במחירים הזולים ביותר בארץ, כך שכל אדם בכל גיל ובכל מצב ובכל תקציב יכולים למצוא אצלנו מזרן אשר ישפר לו את איכות השינה.

במחסני הנמל מזרנים נפתחה תצוגה גדולה של עולם השינה הכולל חדרי שינה מעוצבים ומזרני מותגים הנמכרים במחירים הזולים ביותר בארץ, בכל חדרי השינה, המיטות, השידות והקומדות ניתן לבחור מידה צבע ובד באופן אישי המתאים למידותיו וטעמו של הלקוח.

לאור הצלחת הסניף ביפו, בקיץ האחרון נפתח סניף נוסף בקרית אתא לטובת לקוחותינו מהצפון והסביבה, עם אולם תצוגה ענק, ומבחר עצום של מותגי מזרנים, ספות נוער ומיטות בעיצוב אישי.
נציין כי מובילי החברה במחסני הנמל זמינים מיידית לאספקת חדרי השינה והמזרנים לכל רחבי הארץ.

אם לא די בכך, במחסני הנמל עומד צוות המעניק ייעוץ אישי ומקצועי בכל רגע נתון, שיישמח לסייע בעיצוב חדרי שינה לפי דרישת הלקוח וצרכיו, ללא תשלום נוסף, במחירים הזולים בחצי מחיר מנגריות שונות בארץ.

למידע נוסף - כנסו לקטלוג מזרנים שלנו

שידות וקומודות