למידע והזמנות צרו קשר :

מיטת נוער

מיטת נוער יכולה להיות “פרויקט” השנה מבחינת בחירה של הילד/ה לגבי המיטה, כיום ישנם מגוון עצום ומגוון של ספות נוער ומיטות נוער, רובן בגודל סטנדרטי אך פרט לגודל, הכל ניתן לשינוי ועיצוב.

נחל מהצבע וכלה בגימור, סוג חומר המיטה ומה המזרן, האם מיטה חשמלית או מתכווננת או לא, ועוד. כל אלו ועוד הנן אפשרויות בהם יבחרו הילדים שלכם, או ליתר דיוק הנער/ה המתבגר החיים בבית.

חשוב לזכור כי מיטה זו, אליה הילד עובר משינה עם מיטת ילדים תלווה אותו עד לעזיבתו את הבית לחיים עצמאיים ולכן ראוי שניקח זאת בחשבון בעת בחירת המיטה הנכונה. מיטות נוער הפכו בעשור האחרון לטרנד חם ומאד מבוקש בקרב המתבגרים הצעירים, גם אלו שטרם הגיעו לגיל הבגרות אוהבים לראות עצמם גדולים ולחשוב כגדולים, לכן רבים מההורים רוכשים מיטת נוער לילדים עוד בטרם הגיעו לגיל המתאים להגדרה זו.

מיטת נוער

כיצד תבחרו מיטת נוער ?

על מנת לענות על שאלה זו עלינו לקחת בחשבון מספר משתנים:

1.האם מדובר בבן או בת?

2.האם נדרש מזרון מיוחד בשל בעיות בריאות כלשהן?

3.מה מידות הגוף של המתבגר?

4.גודל החדר ומגבלות נוספות אותם יש לקחת בחשבון?

בוא לא ניתמם שכן הנוער מחליט בסופו של דבר איזו מיטה הוא רוצה אבל חובתנו כהורים לדאוג שהבחירה שלו תהיה מתאימה גם לצרכים הרחבים יותר והלא פחות חשובים כגון בריאות הגב ואיכות השינה(גם ככה קשה להם לקום לבית ספר)

היתרונות ברכישת מיטת נוער במחסני הנמל!

אנו רשת וותיקה הפעילה שנים רבות במספר ערים בישראל,  אלפי לקוחות מרוצים אשר חוזרים לקנות מיטת נוער גם עבור הילד השני, השלישי וממליצים עלינו לחברים ולבני משפתחם.

מעבר למוניטין שצברנו בעמל רב, אנו יבואנים גדולים של מיטות נוער, ספות נוער, ספת אירוח וכמובן מזרונים וגם רוכשים מייצור מקומי, ברשותנו מלאי גדול מאד ואיכותי של מיטות נוער מגוונות ומעוצבות, גם כאלו שלא תראו בשום חנות אחרת. יועצי השינה שלנו מיומנים ובעלי ניסיון רב ולכן נשמח לסייע לכם בבחירת המיטה הנכונה.

נשמח לייעץ לכם בבחירת המיטה המתאימה, אצלנו במחסני הנמל מזרנים.

למידע נוסף – כנסו לקטלוג מזרנים שלנו