למידע והזמנות צרו קשר :

מיטת ילדים

על מה צריך לחשוב כאשר בוחרים מיטת ילדים

כמו כל הורה צעיר מגיע השלב הזה שאתם צריכים לבחור לילד (שכבר גדל…) מיטת ילדים נוחה ואיכותית אך גם כזו התואמת לרוח הזמן, לרצונות הילד ולטרנדים הרבים הקיימים בתחום.
למען האמת, הבחירה בסופו של דבר תהיה של הילד אך חשוב מאד כי אתם כהורים חייבים לבחור לילד את המיטה הנכונה, הן מבחינת מזרן והן מבחינת בטיחות.
מה גודל המיטה ביחס לחדר והאם נותר מספיק מקום על מנת להסתובב בצורה בטוחה בחדר מבלי לקבל מכה מקרש המיטה או זווית כלשהי.

מיטת ילדים

 

האם המיטה מיועדת לבן או לבת? ההבדל הרי עצום ומחייב דגש על “אביזרים נלווים” דוגמת פיתוחי עץ הבולטים מחוץ למסגרת המיטה, כילה היורדת מעל המיטה, ועוד אי אלו אפשרויות הקיימות כיום בשוק. לא כולן טובות ולא כולן מומלצות, לעיתים העין אוהבת אך למעשה מדובר במצג שווא של מיטה ולא באמת במיטה איכותית.
הרי מיטה יפה זה נחמד אבל לקום ממנה בבוקר יכולה להיות הרבה פחות נחמד…

חשוב גם לזכור כי מיטת ילדים אמורה להחזיק כמה שנים טובות, אך יכולה לשרת ילדים נוספים במשפחה… או שלא, תלוי בהורים כמובן.
במיטות ילדים חשוב לזכור כי המזרן הנו חלק חשוב מאד ולא לשכוח כי מדובר בבריאות ילדינו ועתידם הבריאותי (עקמת בגב וכו’) בדיוק כמו שתשקיעו בנעלי ספורט/הליכה ולא תסתפקו בנעל דה לה שמאטה משוק הפשפשים. מיטה איכותית היא בלתי ניתנת להתפשרות.

בילד שלנו אנו משקיעים את הטוב ביותר, את כל נשמתינו ואהבתינו, לכן ברור שלא נוכל להתפשר על מיטה בינונית שכן הילד שלכם הוא לא כזה.
גם אין צורך להשקיע סכומי עתק אלא לרכוש מיטה המתאימה לילד, כזו שתשרת אותו בכייף כמה שנים טובות.
המחירים של מיטות הילדים מגוון כמעט כמו ההיצע מבחינת חברות/מותגים אך אצלנו במחסני הנמל מזרנים תוכלו למצוא את מיטת הילדים הטובה והמתאימה ביותר לילד שלכם, במחירים הטובים ביותר בשוק.
כנסו לאחד מסניפינו ותחוו בעצמכם את נוחות המיטות ילדים, המחיר גם יתאים לכם!

למידע נוסף – כנסו לקטלוג מזרנים שלנו