למידע והזמנות צרו קשר :

מזרני ויסקו

כשאנחנו ניגשים לחנות מזרנים לרכוש מזרן חדש, אנחנו יכולים למצוא את עצמנו מול מגוון רחב של סוגי מזרנים אשר לכל אחד מהם יתרונות שונים. ההחלטה באיזה מזרן טוב לבחור תלויה במה שאנחנו רגילים אליו, על איזה מזרן אנחנו אוהבים לישון, מה מתאים לגב שלנו, מה מקל עלינו להירדם יותר מהר.

מבין המזרנים הרבים אשר מוצעים לנו, אנחנו נמצא גם מזרני ויסקו, מזרנים פופולריים מאוד אשר זוכים להצלחה גדולה בישראל ובמקומות רבים בעולם. מדובר במזרן שמאופיין בכך שהוא עשוי חומר רך וגמיש, אשר מאפשר למזרן לפזר בצורה חכמה את הלחץ שהגוף מפעיל בעת שאנחנו נשכבים עליו. הרעיון הוא שאנחנו נשכבים על המזרן והוא מתאים את עצמו אלינו, מה שמונע מאיתנו לחוש תחושת כאבים או לחץ.

בדומה למזרנים אחרים, גם מזרני ויסקו מחולקים על פי דרגות קושי שונות, בהתאם לדחיסות של החומר. עם זאת גם בדרגת קושי נמוכה, כלומר במזרן שאיננו קשיח, עדיין הגוף נהנה מרמת תמיכה מאוד גבוהה, ומצליח לשמר את האיזון שבין הרכות של המזרן למשקל של הגוף ולתמיכה בו.

חלוקת העומסים של הגוף כששוכבים על המזרן הופכת אותו למזרן אידאלי עבור מי שמתמודד עם כאבי גב וכאבים בחלקים אחרים של הגוף, עצם זה שהמזרן יודע להתאים את עצמו למבנה הגוף ולחלק את הלחץ בצורה נכונה על פני חלקים של המזרן, מונע מצב בו הגוף נשען על המזרן והוא שוקע, וכן מונע היווצרות של פצעי לחץ. לכן מזרני ויסקו מאוד פופולאריים במיוחד בקרב אנשים מבוגרים או כאלה שעברו פציעות ותאונות אשר משפיעות על תנועות הגוף שלהם.

מזרני ויסקו

שינה רציפה בחסות מזרני ויסקו

על פי מחקרים שונים, אנשים אשר השתמשו במזרני ויסקו, נהנים משינה רציפה ללא הפרעות במשך שעות רבות, היכולת של המזרן להקל על הגוף ולאפשר לו תנודתיות נוחה בעת השינה, מונעת הפרעות שינה אשר מוכרות ממזרנים אחרים. עם זאת, כמו שציינו בתחילת המאמר, רכישת מזרן היא דבר אישי לחלוטין, יש מי שימצא את עצמו מעדיף מזרן אחר שכן הוא יגרום לו לישון טוב יותר מאשר מזרן זה.

לפני סיום חשוב להבהיר, כשבוחרים מזרן מבין מזרני ויסקו, חשוב לבדוק שהוא אכן מתאים למבנה הגוף, שרמת הקושי שלו מותאמת לרמת הקושי שאתם רגילים אליה, וכמובן שיש לוודא שאכן המזרן עונה על הצרכים והדרישות הפיזיות שלכם, על מנת שתוכלו לישון שינה ערבה ובטוחה ללא כאבים והפרעות. 

 

 

למידע נוסף – כנסו לקטלוג מזרנים שלנו