למידע והזמנות צרו קשר :

מזרן טוב

מזרן טוב ופולימרים

 

כל אדם אוהב לחוש דרגות קושי שונות במזרן שעליו הוא ישן. התחושה משתנה בעצם בקטע אינדיוידואלי, וזה מתחלק לכמה פרמטרים: משקל, גיל, בעיות גב, בעיות בריאותיות וכמובן ניסיון/הרגל.

אתם אמורים לחוש את המזרן הנוח ביותר עבורכם. חשוב לציין כי אנשים שסובלים מבעיות גב או/ו כאבי גב מומלץ עבורם לפנות לגורם רפואי לפני הגעתכם לאולמות התצוגה על מנת לבחור מזרן טוב, ולוודא כי אתם מגיעים לחנות מקצועית מהמובילות בתחום. דבר נוסף שחשוב לא פחות הוא להעביר ליועץ מזרנים שמתלווה אליכם לרכישת המזרן את ההמלצה הרפואית שקיבלתם בנוגע לדרגות הקושי שהומלץ על ידי אותו גורם רפואי שהמליץ לכם על החלפת מזרן ודרגת הקושי שלו.

מזרן טוב

אז החיבור בין פולימרים למזרנים הוא בעצם בצפיפות החומר. היצרן קובע איזו דרגת קושי תהיה למזרן אשר הוא מייצר לפי ביקוש בעיקר. 

סביר מאוד להניח שתחושו את ההבדל בין ליבות קפיצים לליבות פולימרים. ישנם אנשים שיעדיפו דרגת קושי קשה וישנם אנשים שירצו דרגת קושי חצי קשה שהיא בעצם בינונית. בליבת פולימר נוכל להקשות או לרכך את המזרן לפי מידת הצורך. 

במזרנים עם ליבות קפיצים נקבל בעיקר תחושה של מזרן עם דרגת קושי חצי קשה.

זוכרים את הפילוטופ שהזכרנו במאמר על מזרני קפיצים? כאן הוא בעצם נכנס לתמונה הוא חלק בלתי נפרד במקרים מסוימים או יותר נכון בדגמים מסוימים. פילוטופ הוא מפרט טכני חשוב ותפקידו העיקרי הוא לתת לכם תחושה נעימה ורכה ברמה נכונה. וישנם חומרי גלם אשר מיוצרים בהשקעה מורכבת שהתוצאה שלה היא פנטסטית ברגע שמכניסים אותם לתוך הציפה ותופרים מקבלים שילוב מנצח בין הליבה לבין הפילוטופ.

יש את הלטקס הטבעי המוכר לרובנו כבר המון שנים שכמובן לא קשה לפספס את תחושתו הקפיצית במגע שלו מפני שהוא בעצם גומי טבעי (קואוצו’ק). חשוב לציין כי הלטקס אידיאלי לאנשים שסובלים מאלרגיות כמו קרדיט אבק וכו’ כדאי לחפש את תכונותיו הרבים ולקרוא על החומר המדהים הזה.

ויסקו ג’ל אומר לכם משהו? 

אז מה הוא הויסקו ג’ל המפורסם: גם הוא פולימר משולב חומרים שמתווסף לו הג’ל ומעניק לפולימר רכות מעניינת ונעימה מאוד למגע.

המון אנשים ישנים על מזרנים שמשולבים ויסקו ג’ל ונהנים לאורך שנים משינה איכותית.

ישנם מזרנים שכל הליבה היא ויסקו ג’ל או לטקס וישנם מזרנים שמשולבים בליבות קפיצים עם פילוטופ ויסקו או לטקס ובדגמים מסוימים שני החומרים המעולים יחדיו.

שלושת הליבות שהוזכרו במאמר מזרני קפיצים מגיעות בדגמים מסוימים עם שילוב ויסקו ג’ל או לטקס.

חברים יקרים אנו ודאי נתאים עבורכם את המזרן הבא שלכם כמו שכבר הבנתם מזרנים זה לא דבר מובן מאליו וזה אכן נושא מורכב אך כשמגיעים למחסני הנמל מזרנים תפגשו בצוות מקצועי בעל ניסיון ללא תחרות על מנת שתוכלו לבחור מזרן טוב. 

ללא התאמה נכונה של מזרן סביר להניח שיהיו לכך השלכות אי נוחות או במקרים מסוימים לא תישנו שינה נכונה ואיכותית אשר תגרום לכם להיות עייפים במהלך היום. מזרנים קונים רק בחנויות מומלצות. אנו במחסני הנמל מזרנים נעניק לכם את הסבלנות והמקצועיות ברמה גבוהה וחווית קנייה שלא תשכחו.

שמחנו להעשיר לכם את הידע ונשמח לראותכם מבין אלפי לקוחותינו בחנויות שלנו!

בנוסף, ניתן להתרשם ממגוון המוצרים שלנו בפרופיל הפייסבוק שלנו מחסני הנמל מזרני מותגים או באתר.

למידע נוסף – כנסו לקטלוג מזרנים שלנו