למידע והזמנות צרו קשר :

מזרן זוגי

למה דווקא מזרן זוגי

שינה הנה אחד הפרמטרים המובילים מבחינת איכות חיים, חשיבה נכונה וקיימות באופן כללי.

ללא שינה טובה כל לילה נקום מותשים, מבולבלים וכנראה שגם הגב יכאב לנו מהר מאד במהלך היום או אף בקימה מהמיטה.

בחירת מזרן זוגי מתאים אינו דבר של מה בכך, בעבר הלא רחוק וטרם כניסת הטכנולוגיה לתחום המזרנים לא היו אופציות רבות אלא יותר בדרגות קושי שונות, רך, רגיל, קשה. לאחר מכן הגיעו המזרנים המתכווננים החשמליים המאפשרים הרמת חלקים במיטה לתנוחות שונות. מזרני הלטקס שהגיעו בשלב מאוחר יותר סיפקו קפיצת מדרגה בתחום המזרנים, בעיקר המזרנים הזוגיים אותם רוכשים זוגות.

מזרן זוגי

הדור הבא של המזרנים כבר הציע מגוון רחב של מזרנים זוגיים בטכנולוגיות מתקדמות מאד, בדרגות קושי מגוונות וגם אפשרות לקבל מזרן זוגי הבנוי חצי חצי, כל צד במיטה מקבל את דרגת הקושי המתאימה לאדם הספציפי. כיום מקובל לרכוש מזרנים העשויים לטקס או ויסקו בחלקם העליון, זאת לטובת נוחות מרבית.

 

ניתן לומר כי המזרנים נחלקים לשני סוגים עיקריים:

1.מזרן קפיצים: נחלק לשני סוגים, קפיצים משולבים הקשורים אחד בשני, וקפיצים מבודדים העטופים אחד אחד ואינם קשורים זה לזה.

2.מזרן אורתופדי.

3.מזרן משולב: מכיל קפיצים וגם לטקס ושכבות שונות לנוחות השינה.

 

מזרן ויסקו: חומר אלסטי מתקדם אשר פותח במקור עבור סוכנות החלל האמריקאית “נאס”א”, היתרון בחומר זה הנו התכונות המתקדמות שלו והיכולת של המזרן לזכור את תנוחת השינה האהובה עליך, לכן מוגדר גם “ספוג זוכר”.

מזרן לטקס: מזרן המורכב מסוגים שונים של גומי המותך יחד לכדי יצירת מזרן איכותי בעל תכונות מיוחדות ומתקדמות ואמידות לאורך זמן.

 

טיפ חשוב מאתנו: אל תשכבו 10 שניות על מזרן ותחליטו האם לרכוש או לא, אלא קחו כמה דקות, עצמו עיניים ונסו להתרווח באמת על כל מזרן ומזרן. הרי מה יותר מהגב שלכם ואיכות השינה שלכם. ואם אתם מחייכים כרגע אז תחשבו על כך שבכל 9 שנים מחליפים מזרן בממוצע, האם אתם רוצים לישון על מזרן שהוא פשרה במשך 9 שנים? כל מיטה זוגית שונה ולכן כדאי להגיע להחלטה בראש שקט.

 

רוצים לדעת יותר? על מנת לבצע בחירה טובה וליהנות מבחירה של מיטה זוגית מושלמת לצרכים שלכם הגיעו למחסני הנמל מזרנים והתייעצו עם המומחים שלנו.

למידע נוסף – כנסו לקטלוג מזרנים שלנו