למידע והזמנות צרו קשר :

מזרוני פולירון

אחת הרכישות החשובות שנעשה במהלך חיינו הבוגרים, היא רכישת מזרן שינה. לכאורה זה נשמע כמו רכישה פשוטה, וגם כזו שלא עולה הרבה כסף (בוודאי ביחס לדירה, רכב או אפילו מקרר) אך מאחר ואנחנו מבלים מדי לילה לפחות 8 שעות בשינה על המזרן, הרי שיש חשיבות עצומה לסוג אותו נרצה לקנות.

כל מי שניגש לחנות מזרנים היום, יכול למצוא מגוון רחב של דוגמאות אשר הוא יכול לבחור מביניהן את המזרן המועדף עליו. הוא יכול למצוא מזרנים של מותגים וחברות שונות, כאלה שעשויים מחומרים שונים וכמובן במחירים משתנים. בחלק הבא של המאמר אנחנו נציג שורה של פרמטרים אשר יעזרו כיצד אפשר לבחור מזרן מועדף.

מדוע חשוב לרכוש מזרן פולירון של חברה מוכרת

לפני שנציג את הפרמטרים לבחירת מזרן מועדף, נסביר בקצרה מדוע נכון יותר לקנות מזרן של חברה מוכרת. ראשית, עניין של ניסיון ואמינות. חברה מוכרת אתם יכולים לבחון את האמינות ואת הניסיון שלה, אתם יכולים לקבל עליה יותר חוות דעת והמלצות. שנית, מרבית הסיכויים שאם מדובר בחברה מוכרת, הרי שאם חס וחלילה, קורה משהו למזרון, אז החברה יכולה לטפל בזה במהרה כפי שאתם מצפים.

פרמטרים לרכישת מזרון שינה פולירון

פתרונות לגב – בצורה מאוד ברורה אפשר לומר, מזרן טוב יכול להקל על הגב בזמן שמזרן לא טוב, בוודאות גורם כאבי גב. לכן חשוב שהמזרן יהיה אורתופדי, קשה, ונוח לגב בשביל שלא תחושו כאבים.

קפיצים/לא קפיצים – אחת ההתלבטויות שלנו היא לקנות מזרן שבמרכזו ישנם קפיצים, מה שיוצר תחושה של מזרן קל יותר. הבעיה עם מזרן כזה, שהרבה פעמים אם זזים באזור מסוים בזמן השינה, אז מרגישים את התזוזה גם באזור אחר, זה יכול ליצור בעיות במזרן זוגי. לעומת זאת מזרן ללא קפיצים הוא הרבה יותר גמיש וכן בכל המזרן התחושה היא דומה.

מזרן קשה או רך – התלבטות נוספת היא, האם לרכוש מזרן קשה או רך. את רמת הקושי אפשר לבחון על פי דירוג מסוים שכל חברה מעניקה למזרנים שלה. חשוב מאוד לבדוק את המזרן בישיבה ובשכיבה לפני שמחליטים על רמת דרוג שמתאימה לכם. חשוב לקנות מזרן עם רמת דירוג שאתם מכירים ורגילים אליה.

 

אם אתם מחפשים מזרן טוב, ההמלצה היא על מזרני פולירון, מזרנים ברמות שונות של קושי, אפשר למצוא מזרנים עם ובלי קפיצים, וכן מזרנים אורתופדיים שיכולים להקל על הגב שלכם בזמן השינה. 

למידע נוסף – כנסו לקטלוג מזרנים שלנו