למידע והזמנות צרו קשר :

מזרונים אורתופדיים

מזרונים

מזרן הוא אחד הפריטים היותר חשובים בכל בית של אדם או משפחה. אדם מבלה שעות שינה ארוכות על מזרון, ולכן איכות המזרון היא חשובה במיוחד. מחקרים רבים בתחום האורתופדיה מוכיחים שאיכות החיים עולה משמעותית ככל שאיכות המזרן היא טובה יותר.

בימינו נוכחותו של מזרן איכותי בחדר השינה, מעצבת את אורח החיים, מעניקה הרבה בריאות ומשדרגת את חדר השינה. יש כמובן סוגים רבים של מזרונים היום בשוק- מזרנים עבים, דקים קשים ורכים- אבל מה מומלץ?

איכות חיים – מזרון איכותי

את עולם המזרנים אפשר לחלק לשני סוגים שהם: מזרן רגיל ומזרן אורתופדי. לכל אחד מהם יש עולם שלם של אפשרויות, ממזרן למיטה שהיא מתכווננת, מזרן שהוא בהתאמה אישית לגודל המיטה, מזרן במספר של דרגות קשיחות וכו’. במידה ויש צורך לקבל המלצה על מזרן שהוא איכותי, יהיה רצי לבחור במזרן שהוא אורתופדי. בימינו אפשר להשיג מזרן אורתופדי לכל גיל, ולמעשה כבר מגיל אפס חשוב יהיה לטפח את איכות השינה ולהעניק לה תנאים מקסימליים כדי שהשינה תהיה טובה שכן היא משפיעה על כל אספקט בחיינו; עבודה, יחסים, בריאות ועוד. עוד בימי יוון העתיקה גילו שנפש בריאה בגוף בריא היא הדרך הכי נכונה לחיות. משמע מזרון איכותי ואורתופדי יכול לתרום לאורח חיים בריא.

מזרן איכותי 

   אם כן מזרון שהוא בריא משמעו בריאות; ילדים גדלים בזמן השינה, בשעת השינה הגוף מחדש תאי עור, דואג לבריאות הנפשית ועוד. יש לשינה סגולות חשובות ורבות.  מזרן איכותי שהוא מזרון אורתופדי יתרום הרבה לפתרון של מגוון בעיות בריאותיות. כגון, בעיות גב כגון פריצת דיסק, צוואר ורגליים. יכול להיות שמזרן שעליו אתם שוכבים כבר עבר שנים ארוכות ואינו מעניק את התמיכה הראויה לגופכם. בהחלפה מידית של מזרון ומזרון אורתופדי תוכלו לחוש את השינוי ולהפחית מכאובים רבים וכך להעניק לכם מנוחת לילה טובה.

הרכב מזרנים אורתופדיים 

 איכותם של מזרונים אפשר להעריך בכמה פרמטרים: הרכב החומר שממנו מורכב המזרן, רמת התמיכה של המזרן והאם הוא מספק בזמן שכיבה עליו, חשוב לוודא האם המזרן מספק זרימה של דם טובה בזמן ששוכבים עליו והאם הוא נוח לכל אחד מבין הזוג או האם היחיד. פרמטרים נוסף חשוב הוא אופי פיזור הלחץ וספיגה של הזעזועים במזרן. אם מדובר במזרן שהוא קפיצים רצוי לדעת כי ככל שיש מספר קפיצים גדול יותר כך איכותו עולה. גם לגודל ולעובי הקפיצים יש השפעה על האיכות, אם הקפיצים מונחים כל אחד בכיסו משמע שאיכות המזרן טובה יותר.

למידע נוסף – כנסו לקטלוג מזרנים שלנו