למידע והזמנות צרו קשר :

מזרון ספוג

לפני שאנחנו עומדים לקנות מזרון חדש לחדר השינה שלנו, עלינו לשאול את עצמנו איזה מבין המזרונים שמציעים לנו יכול להתאים למה שאנחנו מחפשים, על איזה מזרון נוכל ליהנות משינה טובה מדי לילה.

מזרון ספוג

כידוע, מזרון טוב הוא כזה שנהנים ממנו לא רק בשינה טובה אלא הוא גם כזה ששומר על הגב שלנו ומאפשר לנו ליהנות מיציבות נכונה של הגוף אחרי שאנחנו מתעוררים. לשם כך כשאנחנו הולכים לקנות מזרון, אנחנו נבחן לא רק אם הוא נוח לנו כשאנחנו נשכבים עליו, אלא אם הוא גם בריא עבורנו ומתאים למבנה הגב שלנו.

דוגמא טובה למזרון שכזה הוא מזרון ספוג. כפי שניתן להבין מדובר במזרון שבתוכו יש ספוגים עשויים פוליאוריתן. מזרון זה יכול להגיע במספר דרגות קושי כשהדרגות נקבעות על פי האופן בו הספוגים דחוסים בתוך המזרון, ככל שהם דחוסים יותר כך הם קשיחים יותר. יש לציין שרמת הדחיסות מיוצגת על פי צבעים, רמת דחיסות נמוכה מוצגת בצבע לבן, רמת דחיסות בינונית בצבע סגול ורמת דחיסות גבוהה היא בצבע כחול.

מדוע מזרון ספוג בריא לנו

הטענה הרווחת היא שמזרון ספוג הוא מזרון אשר מתאים לאנשים הסובלים באופן תדיר מכאבי גב, ובפרט אנשים שחוו פציעות ותאונות ישירות בגב או כאלה שהשפיעו על מצב הגב שלהם בעקיפין. כמו כן מזרון ספוג בריא מאוד עבור ילדים ונערים בזמן הגדילה שלהם.

הסיבה היא שמדובר במזרנים גמישים אשר מאפשרים להתאים את עצמם למצב ותנועת הגוף, על כן בכל תנועה המזרון מתעצב באופן מתאים בשביל לשאת את המשקל של הגוף. המזרון גם יכול לחלק בצורה נכונה את המשקל של הגוף כך שלא ייווצר עליו לחץ והגב או חלקים אחרים בגוף לא ירגישו נוקשות.

חשוב להבהיר, לפני שרוכשים מזרון ובפרט מזרון ספוג, רצוי מאוד להניח את הגוף עליו ולשכב מספר רגעים, כמו כן לבצע מספר תנועות ותזוזות, על מנת לוודא שהוא אכן נוח לכם. רצוי לבדוק שאתם מרגישים בנוח עם רמת הקשיחות שלו ושאכן אתם מסוגלים לקום ממנו ללא כאבים.

 

במקומות רבים בהם ניתן לרכוש מזרונים, כולל מזרני ספוג, יש אפשרות לקבל את המזרון לתקופת ניסיון על מנת לוודא שאכן אתם יכולים לישון עליו בצורה נוחה. במידה ואתם מטופלים אצל אורטופד בגלל בעיות גב או בעיות אחרות, מומלץ להתייעץ איתו אודות רכישת מזרון מתאים עבורכם. בכל מקרה תמיד תוכלו להתייעץ עם הצוות במקום לגבי סוג המזרון שיכול להתאים לכם. 

הצוות המסור של מחסני הנמל מזרנים עומד לרשותכם בכל עת, נשמח לסייע לכם בבחירת מזרן מושלם עבורכם.

למידע נוסף – כנסו לקטלוג מזרנים שלנו