למידע והזמנות צרו קשר :

למה ספת אירוח

אצלנו במחסני הנמל מזרנים, תמצאו מגוון רחב של ספות אירוח במגוון גדלים ובמגוון רחב של צבעים וגם בהפרדה דתית. וכל זאת ממיטב המותגים הידועים ללא תחרות.

מחסני הנמל מזרנים מחזיקים בכל החברות המותגיות וגם המותגים ההכי גדולים אשר מספקים פתרונות אירוח משולבים עם פתרונות אחסון.

דטרוייט_m

הרבה פעמים שואלים אותנו “למה ספת אירוח?” אז התשובה היא אף פעם אין דבר כזה כמו יותר מדי מקום אחסון בבית, לכן כשקונים מיטה או ספה כדאי מאוד לשלב אותה עם אחסון על מנת לייעל את הבית וליצור אפשרויות נוחות. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בספה שהיא ספת אירוח שלא בהכרח תשמש כמיטה באופן קבוע ולאורך הרבה זמן. אבל גם אם כן מדובר במיטה לכל דבר.

אצלנו ניתן למצוא ספות אירוח המורכבות במפרטים טכניים עשירים וחומרי גלם חדישים כגון בדים רחיצים ומערכות קפיצים חדשניים. כמובן שניתן לקבל את המוצרים בחלקם גם ללא קפיצים אלא פולימרים משובחים בשילוב לטקס או ויסקו ג’ל היוצרים נוחות ואיכות רבה במהלך השינה.

הדבר החשוב ביותר הוא שהמיטה או הספה יהיו נוחים ולא יפעילו לחץ על הגב. נוחות ותמיכת המיטה או הספה הם בעלי חשיבות עליונה ולא ניתן לוותר על זה, אפילו אם המיטה מאוד יפה בעיניכם. מזל שהמיטות והספות של מחסני הנמל מזרנים הן נאות ונוחות יחדיו.

 

כדאי להתעדכן במבצעי מזרונים העולים באתר או/ו באחד מסניפינו העומדים לשרותכם.

למידע נוסף – כנסו לקטלוג מזרנים שלנו