למידע והזמנות צרו קשר :

חדר שינה הורים

לאורך השנים אפשר לראות שינויים מסוימים בעיצוב חדר שינה הורים, שינויים אשר התרחבו והתפתחו במהלך הזמן, וכך מחדרי שינה שדחסו בתוכם רהיטים שונים, עברנו היום אל חדרי שינה שהם באופן יחסי מאוד מינימליסטיים.

בעבר חדרי שינה של הורים כללו מיטה זוגית גדולה עם ראש מיטה, שידות ומנורות לילה, ארון מצעים מלפני המיטה או מתחתיה, ארון בגדים גדול, שידת איפור ועוד. בדרך כלל הרהיטים גם היו עשויים עץ מלא ואיכותי. כיום בלא מעט חדרי שינה של הורים אפשר למצוא מיטה יחסית “רזה”, בלי השידות והראש מיטה, שידת איפור וטלוויזיה. הבגדים ושאר החפצים עברו לחדר הארונות שנמצא מחוץ לחדר, וכך התפנה שטח רב, הקירות הרבה יותר נקיים, תחושה מינימליסטית מאוד.

דומיניק

כאמור השינוי הגדול ביותר שחל בחדר שינה הורים קשור למיטה. הורים, גם מבוגרים ובוודאי צעירים, לא ממהרים לרכוש מיטות מנופחות וגדולות, מיטות שכוללות ראש מיטה, שידות לילה, ואלמנטים אחרים שגם הגדילו את שטח המיטה וכך יצרו בעיה, אם נניח היו צריכים להזיז את המיטה או לנייד אותה למקום אחר.

מיטות שיכולות להתאים להורים

כיום אפשר למצוא מספר דגמים של מיטות, מלבד מיטות גדולות כפי שהיה נהוג לרכוש בעבר, למי שעדיין רוצה בכך.

כיצד מעצבים חדר שינה הורים

הדוגמה הבולטת ביותר היא משטח למיטה, זהו עץ עליו אפשר להניח את המזרון. מדובר במשטח דומה לזה שאפשר למצוא אצל, לא מעט, צעירים בחדר.  משטח חזק ופשוט, שניתן לנייד אותו מפינה אחת לפינה אחרת במידה ורוצים. בין הרצפה למיטה יש הפרש של עשרים סנטימטר בערך, שם אפשר להכניס מצעים וחפצים שונים. היתרונות של משטח זה, הוא זול, קל מאוד להעביר אותו ממקום למקום והוא כבר ולא נראה.

דוגמא נוספת בעבור חדר שינה הורים היא מיטת ברזל

 

מדובר במיטה עם משטח ברזל כולל ראש מיטה מברזל, אך מאוד עדין ופשוט. להבדיל ממיטות עץ, זו מיטה שלא תופסת מקום והעיצוב שלה מאוד רך לעין. בניגוד למה שנהוג לחשוב, מיטת ברזל יכולה להשתלב היטב בעיצוב מסביב והיא גם מאוד נוחה לשינה.

דוגמא אחרונה שנציג הן מיטות מתכווננות. אלו מיטות שמגיעות קומפלט עם מזרן טוב ומשטח, כשניתן לכוונן את המזרן באמצעות שלט. מיטות אלו יכולות להתאים לכל מי שמתמודד עם כאבי גב או לכל זוג שרוצה לראות טלוויזיה בחדר בצורה נוחה, כל מה שהוא צריך לעשות זה לכוונן את המיטה בצורה מתאימה, וכך הוא יוכל ליהנות מצפייה נוחה בטלוויזיה. 

למידע נוסף – כנסו לקטלוג מזרנים שלנו