למידע והזמנות צרו קשר :

היתרון של מיטות מרופדות

למה מיטות מרופדות

מיטה מרופדת נחשבה במשך שנים רבות לסמל היוקרה ולשיא אליו ניתן להגיע בעיצוב חדר השינה הפרטי. בעבר, מיטות מרופדות בעלות גב מיטה מוגבה, רך ומעוצב, אכן היו די קשות להשגה בעבור הקהל הרחב, מאחר והיו יקרות.

אך היום, מיטה מרופדת היא נחלת הכלל, וכל אדם המעוניין בהשגת מראה נעים ומרופד בחדר השינה שלו, יכול.

ריפוד יכול להוסיף מראה רך ונעים יותר לכל מיטה זוגית.

עם זאת, עדיין לא רבים בוחרים במראה זה, וגם כשכן, מדובר על מגוון מאוד רחב של מיטות, כך שחדר השינה שלך לעולם לא יהיה זהה לחדר שינה של אחר.

ניתן להשיג מיטות מרופדות בשלל עיצובים, דגמים, בדים וצבעים. החל ממיטה מרופדת עם גב נמוך ורך, ועד לגב מיטה גבוה ומעוצב.

85613_m

במקביל, למיטות מרופדות יש לא מעט יתרונות מעבר לפן העיצובי – אין דבר אותו אנו שונאים יותר מאשר לקבל מכה באחת מאצבעות הרגליים מפינה חדה, או להיתקע בפינת רהיט בברך. עם מיטה מרופדת, פציעה שכזו פשוט לא יכולה לקרות, מה שמונע פגיעות, אמנם קלות, אך כואבות.

מיטה מרופדת עם גב מיטה מרופד גם עשויה למנוע מקרים בהם בשעת לילה או מוקדם בבוקר מתעוררים ובלי לשים לב מקבלים מכה מהקיר מאחוריי המיטה או מגב מיטה קשיח.

במחסני הנמל מזרנים ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של מיטות מרופדות, מזרונים בכל מידות הקשיחות והגדלים, וגם ניתן לעשות הזמנה אישית למגוון מזרונים ומיטות.

 

במחסני הנמל מזרנים אף לקוח לא יצא מאוכזב או יחוש שהסתפק בפחות ממה שרצה. נשמח לסייע בכל שאלה ותהייה, ולעזור לכל אחד לבחור מיטה מרופדת אופטימלית בעלת נוחות מקסימלית.  

למידע נוסף – כנסו לקטלוג מזרנים שלנו