למידע והזמנות צרו קשר :

בחירת מזרן

חשיבות בחירת מזרן נכון עבורכם

 

מזרן, או אם תרצו לקרוא לזה מזרון, לא משנה איך תקראו לזה: מזרן או מזרון, מדובר באחד הדברים החשובים ביותר לאיכות החיים והשינה של כולנו.
צעירים כמבוגרים, בריאים או בריאים פחות, כולם ללא יוצא מן הכלל זקוקים לשינה איכותית על מנת לשמר את הגוף והנפש שלנו כראוי.

בין אם מדובר ברכישת מיטה זוגית, מיטת יחיד או ספות נוער, למזרון שבוחרים יש חשיבות עמוקה.

אז כיצד נבחר מזרון המתאים לנו? התשובה יחסית מורכבת שכן ישנם דגמים רבים, מידות שונות, סוגי רכות וקושי, מבחר בדים ושיטות לרבות ובפרט סוגי מזרנים שונים במהותם האחד מן השני. הבחירה קשה בשל המגוון הרב ולכן חשוב לבדוק היטב ולחוות כל מזרן.
אין כוונתי שתנדדו בין בתי משפחה וחברים ותשנו במיטותיהם, עם כל הכבוד אתם לא זהבה והדובים…

מזרן
אך היכנסו לאחת מחנויות הרשת שלנו ושכבו לדקה או שתיים על כל אחד מהמזרנים, תרשו לעצמכם לעצום עיניים ולהרגיש את הגוף, עד כמה נוח לכם,
האם המזרן תואם “למנהגי השינה” שלכם (צד-בטן-גב), מה רמת הקושי האהובה עליכם, האם אתם מעדיפים מזרן רך בו גופכם ישקע מעט פנימה או ירחף כאילו לא נוגע בכלום.
שינה איכותית מבטיחה כי נוכל לתפקד כראוי במהלך היום יום, לשמור על ערנות בנהיגה ובכלל, ולשמור על בריאות כללית תקינה, קרי, ללא כאבי גב, צוואר וכו’.

 

הרי כל אחד יודע ששינה איכותית בעצם “מאפסת” את היום שהיה ומכינה אותנו ליום שיהיה, לכן אין באמת מחיר לשינה טובה אבל לצערנו לא כולם יכולים להרשות לעצמם מזרן של בן מלוכה ובעצם אין בכך צורך בכך כלל וכלל. הטכנולוגיה והקדמה מביאות עמן נוחות חיים במחירים נוחים מאד, אצלנו ברשת מחסני הנמל מזרנים תמצאו מזרון לכל כיס ובהחלט לכל גב…
אנו מתמחים מזה שנים רבות באיכות השינה ונשמח להמליץ לכם על מזרן המתאים לכם, או יותר טוב מכך אתם תחליטו מה המזרן הטוב ביותר עבורכם.
נשמח לראות אתכם באחד מסניפינו.

 

 

 

למידע נוסף – כנסו לקטלוג מזרנים שלנו