למידע והזמנות צרו קשר :

איך לבחור ספות נוער

יתרונות ספות נוער

בני הנוער של ימינו אינם מסתפקים עוד במיטת יחיד פשוטה, עליה ישנו מאז שהיו קטנים. לכן, כשהורים מגיעים לבחור ספות נוער, עליהם לחשוב גם על התפתחות ילדם וגם על העתיד. על מנת שלא יהיה צורך להחליף את המיטה פעם נוספת, חשוב לחשוב על צרכי הילד היום ובהמשך.

בני נוער רבים יעדיפו מיטה וחצי על פני מיטת יחיד, בעיקר כשמדובר בגיל בו הם מתחילים לחשוב על אירוח בני המין השני בחדרם. עם זאת, במקרים רבים עקב מגבלות גודל החדר, או כל סיבה אחרת, יש צורך בבחירת ספת נוער יחיד.

כיום, ספות נוער רבות הן למעשה ספת אירוח ומיטת יחיד שנפתחות למיטה זוגית, או מגיעים עם מיטת אירוח נוספת מתחת למיטה העיקרית, בנוסף או במקום ארגז מצעים תחתון. לכן, מיטה שכזו עשויה להיות הפתרון האופטימלי, של נוחות מקסימלית ללא פגיעה במרחב בחדר השינה וברצונות בן הנוער.

ספות נוער מגיעות בשלל צבעים ודגמים, והן מעוצבות ובטוחות בו זמנית. בעת בחירת ספת נוער חשוב לשים דגש עם החומר ממנו עשויה המיטה, הריפוד והמזרן. כדאי לבחור תמיד ביצרנים מוכרים ובעלי שם, מאחר ומיטה שכזו מטרתה היא לשרוד שנים רבות, ולא להיהרס לאחר זמן מועט. לכן, כדאי לא לבחור רק ביצרן מוכר, אלא גם בספק מוכר.

דטרוייט_m

מאילו ספות נוער כדאי להיזהר

ספות נוער לא איכותיות עשויות להזיק באופן בלתי הפיך לגופו הגדל של הילד בזמן שגופו גדל, ולכן אסור להתפשר על איכות של ספות נוער. זהו גיל משמעותי, בו בחירה לא נכונה עשויה להשפיע על צמיחת הילד לטווח הרחוק. כשזה מגיע לבחירת מיטה או מזרן מכל סוג, חשוב לשים את הנוחות והבריאות במקום ראשון בסדר העדיפויות. למשל, חשוב לוודא שקיימת במיטת הנוער מערכת תמיכה אורטופדית לגב, המונעת שקיעה במרכז המזרן.

 

ספות נוער קיימות במגוון דגמים, צבעי בד שונים וגווני עץ רבים. ניתן גם להזמין עץ בצבע אטום. צוות מחסני הנמל מזרנים עומד בפניכם בשביל כל שאלה או תהייה, וישמח לעזור בבחירת ספות נוער מתאימות עבורכם, שיהיו גם האיכותיות ביותר וגם המתאימות ביותר לצרכים שלכם.

למידע נוסף – כנסו לקטלוג מזרנים שלנו